Опалення 109 мікрорайону знову під загрозою – «Полтавагаз»

Зміст

Про це 23 листопада повідомляє пресслужба підприємства.

У вересні «Полтаватепло» звернулися до «Полтавагазу» з приводу приєднання котельні 109 мікрорайону до газової мережі. Оператор ГРМ надав перелік документів та розповів про виконання техумов на нове газове обладнання. 29 вересня «Полтаватепло» подало заяву про укладення договору на розподіл природного газу.

Після підписання договору споживач може підписати договір з газопостачальником, а Оператор ГРМ має подати енергоносій до котельні. До цього мають виконати ряд техумов та надати відповідні документи. Зі слів преслужби, документи «Полтавагаз» не отримали:

«У відповідь на подану заяву АТ "Полтавагаз" 6 жовтня направило лист з роз’ясненнями про дії, що мають виконати "Полтаватепло" перед підписанням договору. Замовний лист "Полтаватепло" не прийняло. 9 листопада "Полтавагаз" знову отримало заяву на приєднання, на яку повторно була направлена відповідь 12 листопада».

За словами преслужби «Полтавагаз», без відповідних погоджень газ до котельні не надійде. При підключенні до мережі мають бути виконані 2 умови:

дотримання чинного законодавства;безпечність пуску газу.

Нагадаємо, 1 листопада біля Полтавської міської ради мітингували жителі 109-мікрорайону. Головна причина протесту – відсутність опалення у житлових будинках.

1 листопада міська влада підписала меморандум з Полтавською облдержадміністрацією та Полтавською обласною радою щодо опалення 109-мікрорайону. Згідно з документом до 1 грудня тепло жителям 109-мікрорайону має постачати «Полтаватеплоенерго». З 1 грудня тепло має подавати «Полтаватепло», якому підпорядковані мешканці цього мікрорайону.

2 листопада комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» розпочало подачу тепла мешканцям 109-мікрорайону через перемичку на котельні на вул. Квітучій, 6-к.

Раніше для початку опалення 109 мікрорайону Полтави виділили фінансування й почали налаштовувати котельню.