У Полтаві обрали переможців, які стануть обличчям «Дія. Бізнес»

Зміст

Про це повідомили в соціальних мережах «Дія. Бізнес».

Конкурс тривав з 27 вересня до 10 жовтня. Щоб долучитися потрібно було надіслати анкету, своє фото, розповісти про свій бізнес або ідею стартапу. Потім для учасників влаштували фотосесію, а 23 листопада відбулася фотовиставка та оголосили переможців:

Катерина Нестуля, співзасновниця сервісу професійного віддаленого опису знімків МРТ і КТ;Валерій Мирошниченко, засновник розумної кав’ярні, яка готує каву без участі бариста;Олег та Євгенія Марковець, фітнес тренери, засновники курсів «Більше, ніж марафон» та «Про здоров’я»;Марина Цигрик та Аделіна Захарченко, засновниці бренду одягу Symbioz.

Нагадаємо, «Дія. Бізнес» працює у полтавському центрі надання адміністративних послуг з 14 вересня. Його створили для надання профільних консультацій підприємцям, проведення лекцій, тренінгів, освітніх курсів, пошуку інвесторів та партнерів, організації заходів.

Центр у Полтаві працює з понеділка по неділю з 9:00 до 20:00 без перерви за адресою вул. Соборності, 45а.Наш фоторепортаж з відкриття центру «Дія. Бізнес» дивіться тут.