У Кременчуці і селах громади тепер мають бути чисті пляжі

Кременчуцька газета

Кременчук серед переможців.
Вчора відбулося засідання ради обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавщини. Він заснований обласною радою з метою підвищення спроможності органів місцевого самоврядування області у розв’язанні актуальних питань розвитку територій, поширення досвіду реалізації проєктів-переможців конкурсу.
Як повідомили в Полтавській обласній раді, відбулася презентація проєктних ініціатив місцевого розвитку, поданих на конкурс у 2021 році.
Так, у межах І категорії було розглянуто 36 проєктів, розроблених сільськими, селищними та міськими радами (обсяг фінансування з обласного бюджету – до 600 тис грн) та 1 проект II категорії – міжмуніципального співробітництва – (обсяг фінансування з обласного бюджету – до 800 тис грн).
Більшість проєктів стосується організації надання послуг населенню. Також представлені проєкти з поліпшення екологічної інфраструктури, розвитку туристичної та спортивної інфраструктур.
За результатами обговорення та голосування, рада конкурсу визначила переможцями 36 проєктів, які будуть реалізовані у наступному році на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.
Серед переможців - проєкт "Чисті пляжі Кременчуцької громади", який передбачає придбання спецтехніки та обладнання для прибирання пляжів громади.
Раніше "Кременчуцька газета" писала, що реалізувати цей проєкт збираються за рахунок міського та обласного бюджету.
Так з обласного бюджету на це виділяють 565 тис грн із 1 млн 225 тис грн (загальний обсяг проєкту). Решта - з казни міста.
З іншими проєктами-переможцями можна ознайомитися ТУТ .
Нагадаємо, Без особливої економії: депутати підтримали купівлю машини для прибирання кременчуцьких пляжів

Світлана Павленко