Розглядав іграшки: у Полтаві поліція швидко знайшла зниклого 5-річного хлопчика

Новини Полтавщини

Розглядав іграшки: у Полтаві поліція швидко знайшла зниклого 5-річного хлопчика
Близько 13-ї години 24 листопада у Шевченківському районі Полтави до поліції звернулась жінка і повідомила про зникнення свого 5-річного сина.

Диспетчер центру управління нарядами негайно передав інформацію про зникнення хлопчика екіпажам поліції. І вже менше, ніж за 10 хвилин після повідомлення, працівники батальйону поліції особливого призначення повернули дитину матері, повідомили у пресслужбі поліції Полтавщини.
Як з’ясувалося, спецпризначенці потоваришували з хлопчиком ще до того, як отримали завдання на службовий планшет. О 12:25 до поліцейських звернулася жінка з проханням знайти батьків маленького хлопчика, який знаходиться в магазині без дорослих.
Тієї миті, коли правоохоронці знайомилися з хлопчиком, який уважно розглядав іграшки на полицях, на гаджет надійшла інформація про зникнення дитини з її описом. На щастя, малюк і виявився тим самим зниклим хлопчиком, тож його швидко передали до рук матері.

У поліції нагадують батькам або особам, які взяли на себе відповідальність за дитину, про порядок дій та правила поведінки у стресових ситуаціях:
Що робити, коли дитина зникла? Поліцейські радять не зволікати та відразу повідомляти до поліції. Ваше звернення допоможе якнайшвидше відшукати дитину, з'ясувати причину такого вчинку і, якщо відсутні загрози для життя та здоров'я неповнолітнього, повернути у родину.
Як спілкуватися з дитиною після її повернення додому? Найголовніше – не сварити. Треба прийняти факт, що це вже відбулося і в жодному разі не звинувачувати дитину у тому, що сталося. Навпаки, необхідно поділитися з нею своїми переживаннями за час її відсутності.
Як запобігти черговій втечі? Цікавитися захопленнями та дозвіллям своєї дитини, знаходити підхід і спільну мову, піклуватися та частіше говорити як сильно ви її любите.