Не у всіх у басейнах і кінотеатрах Кременчука можна розрахуватися «Вовиною тисячею»

Кременчуцька газета

Отака реальність.

«Гроші за вакцинацію, так звана «Вовина тисяча», приходить всім на спеціальну картку банку. Для цього у додатку банку треба було подати заявку на оформлення спеціальної банківської картки єПідтримка. Згодом сповіщення про гроші прийшло на телефон. Ми вирішили піти в кіно, але надто питання глибоко не вивчали. Виявилося, у нас на Молодіжному, у Палаці культури «Нафтохімік» ці кошти витратити неможливо...» - з подібним повідомленням до «Кременчуцької газети» звернувся один з читачів.

«А ви знаєте, що гроші за вакцинацію не можливо витратити у басейні спорткомплексу «Нафтохімік»... Чому це так? Та й в «Sport Life», аби потрапити до басейну, діють обмеження. Що це таке?...» - повідомив інший читач, чиї контакти є у редакції.

Після цих дзвінків ми замислилися, чому це «Вовину тисячу» кременчужани не можуть витратити, де хочуть і пішли перевіряти отриману інформацію.
І дійсно, ні у палаці культури «Нафтохімік», ні в спорткомплексі «Нафтохімік» «Вовину тисячу» не приймають. Якщо ви звичайно платите кошти, то за них - хоч в кіно, хоч в басейн, а якщо хочете розрахуватися грошими за вакцинацію, то - зась!
«Ми не можемо їх приймати. Всі питання до керівництва»,- заявили у касі кінотеатру.

Керівництво палацу заявило, що заклад є структурним підрозділом профспілкового комітету «Укртатнафти» і всі питання переадресували до керівництва підприємства.
Там нам повідомили, що палац культури та спорткомплекс дійсно, не окремий підрозділ заводу, який може самостійно, як раніше, вести господарську діяльність, а входить до складу профспілкового комітету, а ті не мають відповідних податкових КВЕДів (класифікація видів економічної діяльності).
Якщо громадянин платить кошти, то КВЕДи є, а по «Вовиній тисячі» - КВЕДів немає.
Пояснення вийшло якесь малозрозумілим, але факт - є факт і гроші за вакцинацію установи НПЗ не приймають.
«Зобов'язань по участі нас в програмі Президента немає. Сходіть, будь-ласка, в інший заклад», - по-людськи нам порадив керівник прес-служби підприємства.

Тож, ми вирішили витратити ці гроші на басейн у клубі «Sport Life». Проте і там нас очікувало деяке розчарування.
Якщо ви хочете ходити у басейн у робочі дні, то це не можливо. У клубі діє ексклюзивний абонемент для відвідування басейну лише в .... вихідні дні.
«Обираючи є-Абонемент або є-Сертифікат, ви сплачуєте вартість є-Сертифікату (1000 грн), за допомогою якого можна оформити один з наявних є-Абонементів в обраному вами клубі або використати сплачений є-Сертифікат для оплати частини повної вартості будь-якого іншого абонементу Sport Life.
є-Сертифікат може бути сплачений лише коштами програми єПідтримка.
Даний сертифікат є персональним та ним можна скористатись лише один раз.
Сертифікати між собою не сумуються і не підлягають грошовому обміну та поверненню.
Одним сертифікатом можливо сплатити лише один будь-який обраний абонемент.
Якщо вартість обраного вами абонементу менша вартості сертифікату, сертифікат використовується повністю, залишок коштів не зберігається та не може бути використаним.
Ми пропонуємо за «Вовіну тисячу» Абонемент є-SPORT+LIFE вихідного дня.
У басейн ви можете ходити місяць з дня оплати по суботам і неділям. Виходить десь 8 відвідувань у середньому, якщо не пропускати дні»,- повідомила менеджерка клубу.

На наше запитання, а якщо людина хоче ходити у робочі дні, то радила придбати річний абонемент за 9990 грн. При цьому сплачувати цю суму можна частинами, але не залучаючи гроші за вакцинацію.
«Можливо тоді слід сходити в басейн «Нептун», який розташовано біля колишнього річкового вокзалу?» - подумали ми і тут же пригадали, що він і досі не працює.

«Пішли в тоді в кіно»,- вирішили ми.

На щастя, в кінотеатрах «Галактика кіно» (ТРЦ «Галактика») та «Filmax» ( розташований у приміщенні колишнього супермаркету «Простор»), «Вовину тисячу» у нас готові були прийняти.
Але зауважимо, гроші за вакцинацію можна використати і у книжкових магазинах міста і в інших установах, проте з басейнами та кінотеатрами ми вам вже події розповіли.
Нагадаємо, Інструкція: як отримати «тисячу Зеленського» до Нового року.
Тисяча Зеленського: чого варто остерігатися кременчужанам.
Тисячу гривень для вакцинованих проти COVID-19 креме
нчужани зможуть витратити на книги. «Долетіти до Місяця і назад!»: що наробила «Вовина тисяча» з користувачами мереж

Олег Булашев