Школа і гімназія Кременчуцького району перемогли у конкурсі щодо виховання майбутніх захисників і захисниць України

Кременчуцька газета

Серед 16 учасників з усієї Полтавської області конкурсна комісія визначила кращих.
У Полтавській області визначили навчальний заклад з найкращою навчально-матеріальною базою для виховання майбутніх захисників і захисниць України.
Про це повідомиву Фейсбуці Полтавський обласний ТЦК та СП
Обласний конкурс серед закладів освіти на кращу матеріальну базу військово-патріотичного і фізичного виховання проводиться з метою підвищення ролі предметів «Захист України» та «Фізична культура» у формуванні в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок, а також з метою активізації національно-патріотичного виховання в закладах освіти. Конкурс проводиться щорічно за ініціативи Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, депутатського корпусу обласної ради та громади Полтавщини.
Серед 16 учасників з усієї Полтавської області конкурсна комісія визначила кращих:
I місце - Опорний заклад „Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новооржицької селищної ради”. Переможці отримали винагороду – 200 тимсяч гривень.
II місце - Піщанська гімназія Піщанської сільської ради. За друге місце заклад отримав 125 тисяч гривень.
III місце - Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Заклад отримав 75тисяч гривень.
Всі кошти будуть використані для закупівлі обладнання з метою покращення матеріально-технічної бази та навчально-методичного забезпечення з предметів «Фізична культура», «Захист України» та військово-патріотичного виховання.

Світлана Павленко