Найчастіше серед усіх містян зі скаргами до мерії звертаються кременчуцькі пенсіонери: цифри

Кременчуцька газета

Ситуація не змінюється із року в рік.
Із загальної кількості звернень зі скаргами на різноманітні проблеми міста, що надійшли протягом 2021 року до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, найбільша кількість - від пенсіонерів.
Це йдеться в відповідному проєкті рішення, що планують затвердити на засіданні міськвиконкому.
По категоріях громадян та за соціальним станом громадян розподілилася таким чином:

- пенсіонери

2087

- особи з інвалідністю війни, учасники війни,

сім’ї загиблих, учасники бойових дій

830

- особи з інвалідністю різних груп загального

захворювання

1021

- безробітні

188

- багатодітні сім’ї та одинокі матері

132

Упродовж 2021 року на контролі перебували усі звернення, що надійшли у звітному періоді.
"На жаль, через обмеженість фінансування, не всі питання, з якими зверталися мешканці, можливо було вирішити одразу, особливо ті, що стосуються капітального та поточного ремонту житла, благоустрою, покращення житлових умов і надання житла. Але, все ж таки, міською владою було задоволено велику кількість звернень з питань призначення субсидій, надання матеріальної допомоги, комунального господарства. Так, із загальної кількості звернень, які перебували на контролі, було задоволено 7 тис 324 (69,1 %), на 3 тис 254 (30,7 %) надані роз’яснення згідно з чинним законодавством, відмовлено 20 громадянам (0,2%), 2 (0,02%) звернення переслано за належністю іншим організаціям", - йдеться в проєкті рішення.

Майже всі звернення, що надійшли протягом 2021 року, були розглянуті виконавцями в терміни, визначені законодавством.
"Так, із загальної кількості опрацьованих звернень в 15-денний термін було розглянуто 6 тис 825 звернень, в 30-денний термін розглянуто 2 тис 772 звернень, в 45-денний – 220 звернень, більше 45 днів – 257 звернень. 524 звернення знаходяться на поточному та довгостроковому контролі", - теж зазначають розробники проєкту рішення.

Нагадаємо, що у питаннях скарг змін у Кременчуці немає. У минулих роках теж найбільше надходило саме від пенсіонерів міста. Кременчужани найчастіше скаржаться в міськвиконком по питаннях соціалки, транспорт теж не відстає

Світлана Павленко