У тисячі навчальних закладів Полтавщини повністю вакцинувався персонал

Зміст

Про це повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської облдержадміністрації 12 січня.

Яка ситуація з вакцинацією у закладах освіти Полтавщини:

з 534 шкіл вакциновані 100% працівників у 432 закладах освіти;з 579 дитсадків вакцинувалися 100% персоналу у 471 закладах;з 30 професійно-технічних закладів освіти вакциновані 100% персоналу у 25;з 6 закладів вищої освіти вакциновані 100% персоналу в трьох закладах.

Полтавщина перебуває серед лідерів з вакцинації освітян. Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що до місцевих судів Полтавщини звертаються освітяни, яких відсторонили від роботи без обов’язкового щеплення проти коронавірусу. Чимало позовів залишають без руху, але деякі призначають до розгляду.

Наприклад, у Полтаві працівниця школи №5 подала позов до свого освітнього закладу з вимогою про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи з 8 листопада, зобов`язання виплатити заробітну плату. Хоча її заяву Київський райсуд Полтави поки що залишив без руху, працівниця має можливість усунути недоліки.

Прибиральниця службових приміщень у Яреськівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Ф.П. Борідька Шишацької селищної ради звернулася до суду з позовом. У школи вона вимагає скасувати наказ про відсторонення від роботи на час відсутності щеплення проти СОVID-19.