Торік у Полтаві демонтували 6% рекламних конструкцій – Олександру Мамаю звітували про 20%

Зміст

Тобто з 1 січня до 16 грудня 2021 року у Полтаві прибрали 6,61% конструкцій з запланованих 20%. Натомість на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради 16 грудня Дмитро Колісник, який на той момент виконував обов’язки начальника «Полтавасервісу», прозвітував про те, що демонтували обіцяну кількість рекламних конструкцій.

Перелік рекламних конструкцій, які демонтували у Полтаві:

У березні 2021 року у Полтаві навмисно не продовжили термін розміщення рекламних засобів, щоб поспілкуватися з керівниками компаній для зменшення кількості реклами на 20%. Міський голова Полтави Олександр Мамай гооврив, що спілкувався з керівником ТОВ «Р.А. Оллан» і він обіцяв зменшити кількість рекламних щитів у місті. Ця фірма хоче продовжити на 5 років дозволи з розміщення рекламних конструкцій:

«Особисто зберу керівників, які надають зовнішню рекламу, бо всі бачимо, що рекламних білбордів дуже багато, вони пусті. Моя особиста пропозиція – 20% прибрати з міста. У цьому році нехай прибирають самостійно, а далі ми самі це зробимо».

Але протягом року дозволи на продовження розміщення рекламних конструкцій продовжували на 3-5 років. Останнє таке рішення ухвалили 16 грудня 2021 року уже не акцентуючи увагу на планах зменшити кількість реклами.