Полтавський ЦНАП переїхав до нової будівлі зі старими меблями й платити понад 5 тисяч гривень оренди щомісяця

Зміст

За оренду приміщення Управління адміністративних послуг платитиме області 5 тис. 500 грн й до 30 тис грн планують платити за комунальні послуги.

Також до ЦНАПу планує переїхати Департамент реєстрації Полтавської міської ради. Начальник міського Центру Максим Курило розповів, що меблі не придбали через нестачу часу, адже їм поставили завдання переїхати якомога швидше. Тому вирішили залишити меблі, якими користувалися й до переїзду. ЦНАП працюватиме під брендом «Центр. Дія».

У листопаді збільшили перелік послуг, які надає ЦНАП, з 170 до 308. Також планують включити до переліку послуги соціального захисту і оформленян субсидій.

Частину адміністраторів залишать на старій локації через те, що тимчаосово не можливо пеернести місце надання паспортних послуг:

«Усе тому, що атестат комплексного захисту інформації, який дійсний до 2023 року за старою адресою. Ми проведемо модернізацію, щоб ДМС на новому місці дали дозвіл працювати. Треба укласти угоди і підвести канали і тоді в новому будемо працювати повністю».

Нагадаємо, єдиний стиль меблів для нового ЦНАПу визначає брендбук Міністерства цифрової трансформації, тому місто планувало закупити нові меблі,

Нагадаємо балансова вартість Центру надання адміністративних послуг у Полтаві становить 68 млн 212 тис. грн. На утримання та використання Центру виділили 1 млн грн у межах програми розвитку місцевого самоврядування в Полтавській області на 2021-2023 роки.

Нагадаємо ЗМІСТ писав, що 14 вересня у полтавському ЦНАПі відкрили «Дія.Бізнес». Там можна безкоштовно отримати консультації у галузі підприємництва.

У центрі підписуватимуть меморандуми з громадськими організаціями, бізнес-асоціаціями та профільними навчальними закладами.