Через будівництво нового мосту через Дніпро перекривають рух автотранспорту на Великій Набережній

Кременчуцька газета

Відновити рух автотранспорту мають після закінчення робіт.
Через будівництво мосту перекривають рух автотранспорту на Великій Набережній.
На засідання міськвиконкому виносять проєкт рішення «Про тимчасове закриття руху автотранспорту по вулиці Великій набережній на ділянці від автозаправної станції «БАРС» до вулиці Флотської в м. Кременчуці.
Розглянувши звернення Представництва АТ «Догуш Іншаат Ве Тіджарет Анонім Шіркеті» щодо організації дорожнього руху по вулиці Велика набережна під час виконання робіт побудівництву нового мосту через Дніпро і розв'язок, у міськвиконкоммі Кременчука збираються тимчасово закрити рух автотранспорту по вулиці Великій набережній.
А саме на ділянці від автозаправної станції «БАРС» до вулиці Флотській із 15 січня 2022 року на період будівництва відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху.
Зону проведення робіт огородити, встановити необхідні дорожні знаки відповідно до схеми, погодженої Батальйоном патрульної поліції в м. Кременчуці управління патрульної поліції в Полтавській області.
Відновити рух автотранспорту мають після закінчення робіт.
Мають розробити схему об’їзду пасажирського автомобільного транспорту, погодити її з батальйоном патрульної поліції в м. Кременчук.

За матеріалами пресслужби міськвиконкому