Мер Малецький відмовив у проханні депутату Березянському: зайвих коштів немає

Кременчуцька газета

Мовою документа.
У листопаді 2021 року на сесії Кременчуцької міської ради депутат Олександр Березянський, який за звичай голосує, як потрібно міському голові Віталію Малецькому, зачитав свій запит, який стосувався забезпечення в повному обсязі оплати праці тренерам на виконання постанови Кабінету Міністра України від 14.08.2019 р. № 755 «Деякі питання оплати праці дитячо-юнацьких шкіл».
«У серпні 2019 року за ініціативи профільного Міністерства молоді та спорту України було прийнято постанову КМУ від 14.08. 2019 року № 755 «Деякі питання оплати праці дитячо-юнацьких шкіл», яка набрала чинності 1 січня 2020 року. Безперечно зазначений акт став ще однією сходинкою на шляху збереження тренерсько-викладацького складу сфери фізичної культури і спорту, підвищення престижності роботи тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які як заклади фізичної культури і спорту є невід’ємною сучасної багаторічної, багатоступеневої системи олімпійської підготовки та відіграють значну роль в підготовці спортсменів резервного спорту до складу національних збірних команд.
Однак нажаль ця постанова не виконується в місті Кременчук. І, якщо в сфері освіти та медицини, субвенція збільшується від держави і надходить до місцевого бюджету на виконання тієї чи іншої постанови , то фінансування в повному обсязі оплати праці дитячо-юнацьких шкіл поклали на місцевий бюджет. Варто відмітити, що таке необґрунтоване ставлення до тренерів є не припустимим. Це люди, які контактують з дітьми, навчають їх спорту, роблять професіоналами і загалом зміцнюють здоров’я. Я впевнений, що цей крок суттєво підвищить іх дохід порівняно з минулими роками. Це сприятиме завоюванню більшої кількості золотих медалей спортивною громадою міста і країни в цілому, а також розширенню кола молоді, залученої до здорового способу життя», - заявив О.Березянський.
Тоді він попрохав управління молоді і спорту Кременчуцької міської ради спільно з фінансовим управлінням Кременчуцької міської ради передбачити в проєкті бюджету на 2022-2024 роки додаткові кошти на підвищення оплати праці тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Кременчука в розмірі 30% від посадового окладу у вигляді надбавки працівникам (за високі досягнення у праці, за складність, напруженість у роботі) з бюджету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району.
«Я за двома руками. Але бюджет цього не витримає...», - заявив мер Кременчука Віталій Малецький.
І ось тепер стало відомо, що у запиті пану Березянському остаточно відмовлено.

"Бюджетом Кременчуцької міської територіальної громади на 2022 рік не передбачено кошти на підвищення оплати праці тренерів-викладачів ДЮСШ відповідно до постанови КМУ від 14.08.2019 р. №755.
В умовах обмеженої фінансової забезпеченості комунальні заклади і установи сфери фізичної культури і спорту працюють в межах затверджених корисних призначень, передбачених бюджетом Кременчуцької міської територіальної громади на 2022 рік",- сказано у відповіді Віталія Малецького депутату О.Березянському.
«Афера вищого пошиву»: як Малецький позбавив Кременчук нових спортивних майданчиків
Спортивний майданчик у Потоках: виявлено купу порушень
Депутати вимагають: у бюджеті виділити додаткові кошти на підвищення оплати праці тренерів-викладачів ДЮСШ Кременчука
У Кременчуці хочуть відкрити відділення олімпійського виду спорту TAEKWONDO WTF

Клим Соколов