Коштів на встановлення пожежної сигналізації у школах Кременчука в бюджеті не закладені: ДСНС наполягає на припиненні їх роботи

Кременчуцька газета

При отриманні коштів з держави на встановлення пожежної сигналізації потрібно буде 50% співфінансування.
Сьогодні. під час засідання бюджетної комісії журналісти запитали у голови комісії Олександра Плескуна про те, як влада розв'язуватиме проблему між школами і державною службою надзвичайних ситуацій і скільки виділять коштів на встановлення пожежної сигналізації.
О.Плескун адресував це питання головному освітянину міста Геннадію Москалику.
«На сьогодні капвидатків на ці роботи не виділено!» - пояснив Г.Москалик.

«Так ДСНС ж пропонує ці школи закрити. Я чув що цей проєкт буде реалізовуватися на державному рівні»,- заявив О.Плескун.

«Лунін ( в.о.губернатора Полтавщини,- авт.) прислав лист і ми подаємо потреби на п’ять закладів, але як розподілять кошти – невідомо»,- заявив Г.Москалик.

О.Плескун запитав заступницю директора департаменту фінансів Тетяну Тетьоркіну, чи є на ці потреби кошти.
Виявилося, що поки коштів немає.
«При отриманні коштів з держави на встановлення пожежної сигналізації потрібно буде 50% співфінансування»,- заявив Г.Москалик.

Нагадаємо, Директорам кременчуцьких шкіл, у яких ДСНС-івці вимагали облаштувати протипожежними засобами, дали премію «За героїзм».
Влада Малецького знову зганьбилась: пожежники вимагають у судах закриття шкіл Кременчука
Пожежники вимагають у судах закриття шкіл Кременчука, а у школах їх роблять винними, а не місцеву владу, яка не дає достатньо коштів

Олег Булашев
Фото ілюстративне