У мерії Кременчука планують затвердити результати конкурсу перевезення аж по 4 маршрутах (Доповнено)

Кременчуцька газета

Договори укладають на 3 роки.
На засідання міськвиконкому виносять три проєкти рішення міськвиконкому, які стосуються перевезень на міських маршрутах Кременчуцької тергоромати.
А саме: «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів (автобусні маршрути № 2В, № 28)», «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів (автобусний маршрут № 13)», «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів (автобусний маршрут № 117)».
Згідно із одним із них, пропонують визначити переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Кременчуцької міської територіальної громади № 2В «вул. Небесної Сотні (артсклади) – вул. Правобережна» (кільцевий), № 28 «вул. Мічуріна – вул. Воїнів-Інтернаціоналістів» товариство з обмеженою відповідальністю «АТП-15307». Договір мають укласти на 3 роки.
Також визначити переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Кременчуцької міської територіальної громади № 117 «Кременчук – Придніпрянське» приватне підприємство «Союз-Авто-Експрес». І також з укладенням договору на 3 роки.
А ще визначити переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Кременчуцької міської територіальної громади № 13 «Проїзд Зональний – вул. Мічуріна – вул. Перемоги» товариство з обмеженою відповідальністю «АТП-15307» з укладенням із ним договору на 3 роки.
Доповнено
14 січня на засіданні міськвиконкому проєкт рішення затвердили.

Світлана Павленко