Які підприємства Полтавщини отримали кошти для погашення різниці у тарифах (ПЕРЕЛІК)

Зміст

Спрямували ці кошти, щоб розрахуватися за заборгованість перед НАК «Нафтогаз», яка накопичилася з минулих років до червня 2021 року.

Виконувач обов’язків голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін говорить, що понад 713 млн грн уже розподілили між підприємствами комунальної теплоенергетики області.

«Кошти розподілили, зокрема, для погашення заборгованості з різниці в тарифах і відповідно до договорів про відступлення права вимоги підприємств водопровідно-каналізаційного господарства. Поставлені перед областю завдання ми виконали. Територіальна комісія з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах опрацювала подані підприємствами документи».

Фінансування змогу підприємствам комунальної теплоенергетики зменшити обсяг заборгованості за природний газ, спожитий торік.

Підприємства серед яких розподілили 713 млн грн:

«Полтаватеплоенерго»; «Лубнитеплоенерго»;«Миргородтеплоенерго»;«Теплоенерго» у Горішніх Плавнях;«Гадячтеплоенерго»;«Пирятинтеплопостачання»;«Хазар-2007» у Великій Кручі;«Полтаваобленерго»;«Теплоенерго» у Кременчуці;«Крюківський вагонобудівний завод»;«Кременчуцька ТЕЦ»;«ОК ЖКК Щербанівської сільської ради».

За словами Дмитра Луніна, надходження ще частини коштів із передбаченої субвенції для Полтавщини перебуває на контролі Міністерства розвитку громад та територій, його фахівці працюють над розробкою компенсаторного механізму.

Раніше ЗМІСТ писав, що на погашення заборгованості з різниці в тарифах у 2021 році Полтавська область отримає 942 млн 704 тис. грн.

Про це відомо з засідання Уряду, що відбулося 15 грудня.

Усього Уряд розподілив 26,9 млрд грн субвенції місцевим бюджетам на погашення боргів. Таким чином Кабінет Міністрів коштом субвенції допомагає територіальним громадам. Це дасть змогу покрити дефіцит місцевих бюджетів у зв’язку з опаленням не менше, аніж на 80%. Так само до місцевих бюджетів та територіальних громад спрямують додатковий обсяг коштів від ПДФО та акцизного податку.