Мер Кременчука оцінив новий планетарій: «Деякі проєкти, які не реалізувались, були б ще гіршими!»

Кременчуцька газета

Адже містяни чекали планетарій, а отримали намет із проєктором.
Мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що розділяє здивування журналістів стосовно нещодавно встановленого планетарію-намету, який реалізували у рамках ініціатив Громадського бюджету. Про це він сьогодні повідомив після засідання виконкому, відповідаючи на питання журналістів.
Додав, що був заздалегідь проти нього, але це, мовляв, ініціатива громади.
«Я вам скажу так… Що деякі проєкти, які не реалізувались, були б ще гіршими. Тому, коли приходять активісти і говорять «Ми написали проєкт, а нам його не підписують, не реалізовує місто… ото знайте, що був би такий самий. Зараз, наскільки я знаю, він би десь 300 з чимось тисяч коштував би. Тому може збиратись, розбиратись, перевозитись. Але я вважаю, що варто перевірити усі ці закупівлі – навіщо це було, як. Але це воля громади», - прокоментував В.Малецький.

За його словами, питання перевірок фінансування та реалізації варто ставити до управління культури міста, яке даний проєкт пропустило та до членів робочої групи Громадського бюджету Кременчука.
«Адже поставити проєктор і транслювати на якусь поверхню зображення – мабуть, точно не цих коштів коштує», - слова градоначальника.

Нагадаємо, «Так виглядає безумство»: кременчужани обурені, що замість планетарію їм всунули 10-місний намет з проєктором

Аріна Алініна