В Україні не планують скасовувати комендантську годину

Зміст

Про це 10 травня розповів Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час телемарафону «Єдині новини»:

«Нам ще доведеться деякий час жити з комендантським часом по всій країні. Це та можливість, яка. Зарано говорити про повне скасування комендантської години на певних територіях, навіть, якщо там не ведуться бойові дії».

На Полтавщині повернули комендантську годину з 22:00. Комендантську годину збільшували з 7 до 9 травня включно. Вона тривала з 21:00 до 07:00 год. Наразі комендантська година триває з 22:00 до 05:00.

Нагадаємо, в Україні зберігається висока ймовірність ракетних ударів. Ворог може завдавати ракетних ударів по об’єктах цивільної та військової інфраструктури на всій території України. Також не виключають ймовірність проведення диверсій на обʼєктах хімічної промисловості України з подальшим звинуваченням у цьому підрозділів Збройних Сил України. ЗМІСТ писав, що в акваторії Чорного моря перебуває сім носіїв крилатих ракет. Наразі у Чорному морі перебуває сім носіїв крилатих ракет морського базування із сумарним залпом до 50 ракет. Росія вдвічі збільшила кількість ракет, які перебувають у Чорному морі. Минулого тижня було три носії з 20 ракетами.