На Полтавщині поліцейських перевіряли на співпрацю з ворогом

Зміст

За словами начальника поліції Полтавщини Євгена Рогачова, серед його підлеглих зрадників не знайшли:

«Спільно з управлінням внутрішньої безпеки налагодили роботу з виявлення серед особового складу тих, на кого не можна було покластися. Я приємно був здивований, що ми не знайшли серед своїх співробітників ярих прихильників руського міра, колаборантів, зрадників».

Євген Рогачов каже, що до початку війни на Полтавщині готувалися. Прийшовши на посаду, він розпочав перевіряти матеріально-технічне забезпечення, озброєння, техніку, наявність паливно-мастильних матеріалів. Окрім цього, робив тренувальні тривоги, збирав особовий склад:

«Ми переформатували оборону адмінбудівель із метою недопущення ситуацій, які сталися у 2014 році в Краматорську та Слов’янську, коли ворог швидко заволодів такими об’єктами».

Питанням забезпечення в управлінні зайнялися до 24 лютого. Створили запас сухого пайка для всього особового складу, а за декілька днів вдалося забезпечити пальним. За словами Рогачова, нині з урахуванням обставин, які склалися через брак пального, правоохоронці мають засоби для автономної роботи та не залежать від ситуації:

«Зараз я можу впевнено сказати, що спільно з усіма правоохоронцями ми забезпечили безпеку області. Шляхом проб та помилок, але це вдалося врегулювати за тиждень».

Що відбувалося в області, коли росія розпочала повномасштабну війну, чому офіцери перевдягалися у цивільних, коли ворог зайшов в область і як справи зараз читайте за посиланням.