Найбільшу кількість злочинів проти довкілля російські війська вчинили на Київщині та Донеччині

КиевVlast

З перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну оперативний екологічний штаб Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля) фіксує та обраховує збитки довкіллю від дій окупантів.
Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Міндовкілля.
Підписуйтесь на “КиївВладу” Згідно з повідомленням, уже задокументовано 231 екологічний злочин рф на території України та в акваторії Чорного моря. Найбільше випадків екоциду виявлено на Київщині – 34, Донеччині – 27 та Дніпропетровщині – 22.
Зазначається, що ракетні обстріли спричиняють масштабні пожежі на об’єктах критичної інфраструктури, передусім нафтосховищ та хімзаводів. Це завдає суттєвої шкоди екосистемам, призводить до забруднення довкілля, зменшення популяцій видів рослин та тварин.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

“Міндовкілля спільно з підпорядкованими органами виконавчої влади та екологічними активістами з першого дня війни фіксує екозлочини рашистів та рахує збитки за спеціальними методиками. Ця інформація доповнить загальний кошик збитків від військових дій росії, який формує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, для підготовки позову у Міжнародний суд ООН”, – розповідає міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.
Нагадаємо, співробтники ЧАЕС відновили контроль хімічних показників води у сховищі відпрацьованого ядерного палива №1. Спеціалісти можуть визначити, чи не відбувається з паливом шкідливих процесів, контролюючи хімічні показники води, у якій перебуває паливо.

Читайте: На ЧАЕС хімічний контроль якості води відновили у повному обсязі
Фото: pravdatutnews.comКиївВлада