У Полтаві організують благодійний ярмарок

UA: Cуспільне мовлення

У полтавському мікрорайоні Левада організують ярмарок. Свої вироби продаватимуть діти, а гроші будуть відправляти на допомогу військовим. Про це під час засідання виконкому Полтавської міської ради 12 травня повідомив директор комунального підприємства "Полтава-сервіс" Денис Поліщук.

Ярмарок організують на бульварі Богдана Хмельницького. Триватиме продаж із 19 травня до 30 вересня. Це рішення 12 травня підтримали члени міськвиконкому.

Із проханням про влаштування ярмарку один із центрів дошкільного виховання звернувся до комунального підприємства "Полтава-Сервіс", розповів директор останнього Денис Поліщук.

"З початку війни вони (діти – ред.) почали допомагати ЗСУ виготовляти світломаскувальні сітки, одяг, балаклави. Зараз вже дуже багато нашили. І вони звернулися до комунального підприємства «Полтава-сервіс» влаштувати ярмарок, на якому вони будуть реалізовувати продукцію свою. Усі кошти повністю підуть на рахунок ЗСУ. Комерційної частини зовсім не буде. Тільки виставковий ярмарок для дітей", – розповів директор підприємства "Полтава-сервіс".

Гроші за розміщення ярмарку центр дошкільного виховання не сплачуватиме, каже Денис Поліщук.

Читайте також: У Полтаві 10-річний харків’янин допомагає військовим – плете і продає браслети "Мамине печиво": у Полтаві розпочалиблагодійний продаж домашньої випічки