У двох громадах Полтавщини переселенцям видаватимуть продуктові набори

UA: Cуспільне мовлення

13 травня пакунки з продуктами зможуть отриматипереселенці у Нехворощанській та Новосанжарській громадах. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

У наборах − борошно, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво. Такі пакунки можуть отримати переселенці, які офіційно зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи в управліннях соцзахисту після 24 лютого.

Набори видаватимуть з 9:00 до 17:00 за такими адресами:

село Нехвороща, вулиця Центральна, 36а; селище Нові Санжари, площа Перемоги, 2/2.

На одну людину передбачений один пакунок. Отримати його можна і за когось з родини. У такому випадку потрібно мати довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб для кожного члена сім’ї.

Що відомо: У Полтаві 19 квітня у трьох пунктах почали роздавати продуктові набори. Безплатно їх можуть отримати переселенці, які нині проживають у місті. Із 27 квітня продуктові набори почали роздавати для переселенців у Лубнах та Миргороді, а з 28 квітня – у Кременчуці та Горішніх Плавнях. 12 травня пакунки з продуктами роздавали переселенцям у Машівській та Михайлівській громадах.