У Полтаві проблеми з громадським транспортом через нестачу пального

UNN

Міський голова Полтави Олександр Мамай пояснив проблему із громадським транспортом міста. Через обстріли по бензинових заводах і сховищах пального дуже мало, це й спричинило пробеми у русі транспорту. Про це повідомляє УНН.

Цитата

"Зараз пального фактично немає у всій Україні. Ви щодня бачите черги на заправках. Внаслідок ракетних ударів по бензинових заводах і сховищах, пального майже не лишилося. На державному рівні це питання вирішується, налагоджують логістику поставок. Невдовзі нам обіцяють, що пальне буде", - йдеться у повідомленні.

Деталі

Тому комунальні автобуси не виходять на маршрути у зв'язку з відсутністю пального. Олександр Мамай сказав, що стратегічний запас палива для забезпечення ЗСУ та ТрО комунальним транспортом.
Учора на виконкомі було прийнято рішення про дозвіл на закупівлю пального за тими цінами, які є нині, і які змінюються щодня.

Наразі курсують 48 тролейбусів, які забезпечують мешканців міста перевезенням.

"Ми прочитали інформацію про вартість проїзду 25 грн і повідомляємо, що такого не буде. За 50 грн люди на роботу не їздитимуть. Хто буде власноруч підіймати ціну до такого рівня, ми будемо розбиратися з цими людьми, як з мародерами", - запевнив мер міста.

Також очільник Полтави повідомив, що життєзабезпечення міста стабільне.

Нагадаємо

Окупанти розмістили в Мелітополі щонайменше 4 військові бази - Федоров.