Група депутатів Кременчуцької районної ради передала військовим мікроавтобус Mercedes

Кременчуцька газета

Мікроавтобус уже перебуває у повній бойовій готовності, вщерть заповнений завдяки небайдужим мешканцям Градизької громади гуманітарною допомогою.
Ще один автомобіль стане у допомозі захисникам України. Нашим військовим на передовій постійно необхідні залізні чотириколісні помічники. Тисячі волонтерів в Україні займаються збором коштів, придбанням, ремонтом, оснащенням пікапів, позашляховиків, мікроавтобусів, автобусів та їх передачею на потреби ЗСУ.
З перших днів війни у цьому процесі задіяна і група депутатів Кременчуцької районної ради. Нещодавно завдяки їхнім зусиллям було перелаштовано під військові потреби мікроавтобус Mercedes, який буде використаний в обороні нашої країни і виконуватиме справжні завдання на фронті.
Мікроавтобус уже перебуває у повній бойовій готовності, вщерть заповнений завдяки небайдужим мешканцям Градизької громади гуманітарною допомогою: такими необхідними для наших бійців речами, продуктами і смаколиками, та за сприяння Кременчуцької районної військової адміністрації буде відправлений за місцем призначення.
Перемога буде за нами! СЛАВА УКРАЇНІ!

Олег Булашев