Команда зірок тернопільського футболу у Товстому проведе восьмий благодійний матч на підтримку ЗСУ

Тижневик "Номер один"

У неділю, 15 травня, Координаційний центр підтримки Збройних Сил України Асоціації футболу Тернопільщини організовує черговий з серії благодійних матчів команди зірок тернопільського футболу. Цього разу суперником буде чемпіон Заліщицької територіальної ліги – ФК «Ель-Гаучо» (Товсте).

Матч відбудеться у Товстому на центральному селищному стадіоні. Початок о 15.00.

Головною зіркою матчу має стати вихованець товстенецького футболу Ігор Бадло, неодноразовий чемпіон і призер чемпіонату Тернопільської області та володар обласного кубка у складах команд «Бровар» (Микулинці), «Дністер» (Заліщики), «Галич» (Збараж), «Агрон» (В. Гаї), КАМ (Бурдяківці) та інших. У минулому сезоні Ігор Бадло був головним тренером «Рідної Борщівщини», а до того – очолював професійну команду «Епіцентр» з Дунаївців (Хмельницька область). У рамках благодійних матчів зірок тернопільського футболу Бадло брав участь у всіх семи поєдинках.

Усі зібрані кошти від продажу квитків та програмок у Товстому будуть використані на придбання військового екіпіруванням для футболістів Тернопільщини, які вже вступили до лав Збройних сил України, або будуть залучені до військових підрозділів найближчим часом.

Нагадаємо, команда зірок тернопільського футболу 1 по 14 травня провела сім

благодійних поєдинків. Спершу поступилася великогаївському «Агрону» (0:3), згодом зіграла внічию з тереболянською «Нивою» (4:4). На турнірі у Вікні (Гусятинщина) звела матч унічию з «Медоборами» із Зеленого (2:2), поступилася тернопільському «Гермесу-7» (0:1). А далі були три поспіль перемоги над тернопільською футбольною Академією (5:0), чортківським «Кристал» (4:2) та кременецьким «Трактором» (10:1). У рамках останнього матчу, завдяки проданим квиткам та програмкам, а також аукціону у перерві матчу, вдалося загалом зібрати 22 877 грн.! Усі кошти направлені на рахунок Координаційного центру АФТ для допомоги Збройним силам України.