Поблизу Карпилівки на Рівненщині водій Honda з 2,56 проміле в'їхав у дорожній знак

На трасі Рівне – Луцьк водій Honda з 2,56 проміле в'їхав у дорожній знак. Про це повідомили в патрульній поліції Рівненської області. На автодорозі
Читати докладніше
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net