Рівненський репер презентував свій перший кліп (ВІДЕО)

Молодий реп-виконавець із Рівного Сергій Маркевич презентував перший відеокліп під назвою “Red Rose-Поцелуи”. За словами Сергія Маркевича над створенням треку та записом кліпу працювали понад 15 людей.

- Раніше я думав, що тут такого записати кліп - взяв телефон або камеру і погнали ... Виявилось це не зовсім так. Потрібна правильна погода і локація, апаратура, реквізити, люди, організація, план ... Все потрібно продумати та скласти в єдиний пазл, щоб отримати бажаний результат в кінці.

Я був дуже здивований, коли зрозумів, що для того щоб отримати 3-5 секунди в кліпі іноді йде 1-2 години на зйомку. А ще буває незапланований розвиток сценарію. Наприклад, я відчув на собі що таке впасти з човна аххахаха і години 2 зніматися повністю мокрим, а також розбити 2 об'єктива для камери ... Але в цілому було дуже весело та атмосферно. Я отримав чудовий, крутий досвідrdquo;, - розповів репер.

lt;iframe width=560 height=315 src=https://www.youtube.com/embed/CcdzIWPN0vs title=YouTube video player frameborder=0 allow=accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture allowfullscreengt;lt;/iframegt;

Рівненські новини.