На Рівненщині на ЗНО з фізики не з’явилися третина зареєстрованих учасників

У Рівненській області 7 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. Для проходження тесту на території області зареєструвалося 1 119 осіб, для яких працювало 75 аудиторій у 5 пунктах ЗНО.

Із 1 119 зареєстрованих учасників на тестування не з’явились 302 школяра, що становить 27 відсотків. читайте також: На ЗНО з історії України на Рівненщині не допустили двох учасників На виконання сертифікаційної роботи з фізики для школярів було відведено 180 хвилин. Потрібно було опрацювати 38 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань)

на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання) відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань) Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони нацполіції за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедури ЗНО. За порушення процедури позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пункту ЗНО одного учасника. Наступне тестування відбудеться 10 червня з біології. Зичимо усім учасникам терпіння і успіхів!