На Рівненщині вилучили 60 з половиною тонн підробленого алкоголю (ВІДЕО)

За процесуального керівництва обласної прокуратури за 5 місяців цього року розпочато 21 кримінальне провадження за фактами незаконного виготовлення, транспортування та збуту фальсифікованої алкогольної та тютюнової продукції. Під час розслідування цих кримінальних проваджень виявлено та вилучено 60 з половиною тонн підробленого алкоголю та майже 34 тисячі пачок цигарок, орієнтовною вартістю близько 13 млн гривень. На вилучене майно судом накладено арешт.

Цьогоріч до суду з обвинувальними актами направлено 13 кримінальних проваджень цієї категорії, у тому числі 2 - щодо організованих злочинних груп.

Вироками судів частину злочинців вже засуджено до покарань у вигляді штрафів на загальну суму у майже пів мільйона гривень із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Також з початку року припинено роботу 4 сайтів, через які реалізовувалась фальсифікована алкогольна продукція, шляхом накладення арешту на майнові права інтелектуальної власності.

Крім того, триває боротьба з незаконними АЗС. Цьогоріч під час санкціонованих обшуків виявлено та вилучено 21 євро куб, об'ємом по 1000 літрів кожен, в яких знаходилось понад 15 тонн дизпалива та бензину, повідомив прокурор Олексій КОРОЛЬОВ..