"Олімпійське літо" крокує пришкільними таборами Рівненщини

Вже традиційно, з червня по серпень, для учнів, які відпочивають в пришкільних таборах та санаторно-оздоровчих комплексах проводяться фізкультурно-оздоровчі заходи під загальною назвою Олімпійське літо. Його організацію та проведення здійснює комунальний заклад Обласний центр фізичного здоров'я населення Спорт для всіх Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.Повідомляє пресслужба Спорт для всіх Рівненщини.

Минулого року, у зв'язку з карантинними заходами, цей проєкт проходив у онлайн форматі на сторінці закладу у Фейсбуці. Літо 2021 року Рівненщина розпочала в жовтій зоні, що дозволило проводити заходи не лише дистанційно, але у вже звичному форматі, звичайно, з дотриманням всіх карантинних вимог.

Цьогоріч, сезон Олімпійського літа розпочався з пришкільного табору Рівненської ЗОШ І-ІІст.№ 16. Чотири команди змагалися за оновленою програмою з 5 естафет. Учасники випробували свої можливості у володінні різноманітним спортивним інвентарем, позмагались у спритності, швидкості, весело і активно провели час. Вболівальники - діти та педагоги, теж залишились задоволеними, адже отримали багато позитивних емоцій. У підсумку - перемогу здобула команда Динамо. Окрім того, свої багаточисельні нагороди отримала суперактивна та спортивна сім'я Зінчуків, що здобула перемогу в міському та друге місце в обласному конкурсі Мама, тато, я - спортивна сім'я та стала беззаперечним лідером у суперфіналі гри Сімейні перегони. Здорова нація сезону 2020-2021 років.