На Рівненщині ювенальні поліцейські знайшли батьків загубленої трирічної дівчинки

Сьогодні о 10:05 на спецлінію 102 надійшло повідомлення від дубенчанина, що на вулиці Майдан Незалежності в райцентрі біля фонтану він виявив без нагляду батьків і дорослих малолітню дівчинку.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Працівники ювенальної превенції та сектору реагування патрульної поліції доставили дитину до відділу поліції. Дівчинка ні імені свого, ні імені батьків не називала, але залюбки проводила час із поліцейськими.

До пошуків рідних залучили і громадськість. І вже менш ніж за півгодини до поліції зателефонувала схвильована матір, яка вже мчала до райвідділу.

З’ясувалося, що батько із матір’ю вранці пішли на роботу і залишили трирічну Єву на двох старших братів, одному із яких вже виповнилося 16 років. Оскільки дівчинка надто непосидюча, то юні доглядальники не встигли зоглянутися, як сестричка вийшла з квартири. Сім’я проживає у будинку, який знаходиться за 30 метрів, де її і виявили.

Найстарший син, коли побачив, що немає дівчинки, одразу зателефонував до матері, а та вже сконтактувала за номером ювенальної поліцейської, що був розміщений у соцмережах.

Сім’я дубенчан цілком благополучна. Із матір’ю провели профілактичну бесіду та попередили про неприпустимість таких випадків у майбутньому.