На Рівненщині побував Почесний консул Австрії

Про перспективи співпраці з Австрією йшлося  під час зустрічі з Почесним консулом Австрійської Республіки у Львові Маркіяном Мальським, яка відбулася у Рівненській облдержадміністрації. До заходу долучилися перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, заступник голови облдержадміністрації Сергій Гемберг, депутат обласної ради Олександр Процюк.

У ході зустрічі почесному гостю презентували потенціал Рівненщини та перспективні напрямки співпраці з Австрійською Республікою. Натомість Сергій Свисталюк висловив вдячність за ту допомогу, яку Австрія надає Україні і Рівненщині зокрема. Йдеться про оздоровлення дітей військових, які загинули на Сході України, а також про підтримку з боку Австрії інших сфер, зокрема про допомогу медичним закладам області.

– Варто наголосити й на тому, що на Рівненщині є Тараканівський форт – історична споруда часів Першої світової війни, де проходили воєнні дії. А днями презентуватимемо проєкт «Цифрова пам’ять Рівного: створення онлайн-платформи «Рівне та рівняни у фотографіях», де будуть представлені світлини рівненських родин, вочевидь, й історичні світлини початку двадцятого сторіччя. Тобто Рівненщина є цікавою для інвесторів з-за кордону і як туристично привабливий регіон, – зазначив Сергій Свисталюк.

У тому, що перспективних напрямків співпраці є чимало, переконаний і Маркіян Мальський. Один з великих інвестиційних проєктів в області втілюється вже зараз: його реалізує компанія «Kronospan», яка будує великий деревообробний завод. Цей проєкт наразі входить у п’ятірку найбільших інвестиційних проєктів України, зазначив Почесний консул.

Окрім того, перспективним для співпраці є сфери освіти, медицини, культури, туризму, а також інші галузі. Зокрема депутат обласної ради Олександр Процюк наголосив на тому, що увагу варто звернути на агропереробку та виробництво якісних продуктів харчування, зокрема в агроорганічному секторі.

Поглиблювати зв’язки дадуть змогу й частіші відвідини нашої області іноземними гостями, котрі згодом поширюватимуть інформацію про принади Рівненщини у себе на батьківщині.

– Кожен, хто побуває у Рівненській області хоча б один раз, обов’язково розповість про те, що тут побачив, наскільки цікавим є ваш край. До того ж важливо глибше та частіше обмінюватися досвідом стосовно різних сфер діяльності, – зазначив Маркіян Мальський.

Повідомляє пресслужба Рівненської обласної ради