«Пузатій мамі» - 10 років: на фіналі проекту на подіум вийшли вагітні та сотні мам з малюками (ФОТО, ВІДЕО)

У Рівному проекту "Пузата мама" відзначив свій ювілей - 10 років. Фінальне шоу проекту вкотре презентувало рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного. На фіналі вагітні влаштували справжнє шоу з постановками виходів від хореографа Дани Антончук.

Ведучий сімейного свята - співорганізатор проекту Олександр Курсик.

Також у цей день на подіум вийшли усі попередні учасниці проекту разом зі своїми малюками.

Засновник проекту Оксана Кравець:

- Останні 10 років я живу проектом Пузата мама, я вірю, що колись ми зможемо втілити його у кожному місті та містечку , зламати ще радянські стереотипи у підходах до вагітності, народження та виховання діток. Бо наша місія - це щасливі мами поруч з неймовірно щасливими дітьми!

За 10 років ми провели 13 сезонів, 279 вагітних брали участь у Пузатій мамі і народилось у проекті 284 малюків.

Для фінального шоу проекту організатори підготували не лише насичену концертну програму, а й чимало сюрпризів як для глядачів, так і самих фіналісток.

Яскрава фотозона від Студії декоруdecor_kazka_rvта сімейна від гіпермаркету меблівdybok.com.ua.

На діток чекатимуть розваги разом із аніматорами від Агенціії дитячих свят Кукуся та Парку сімейного відпочинку - SkyUP Рівне та аквагрим від студії Щасливе дитинство.

Святкову програму заходу відкривали дитячі колективи: Школа вокалу Олени Тарновецької, Зразковий естрадний хор bdquo;ФАНТАЗІЯrdquo; Рівненського МБК, Центр розвитку дитини Радік.

Наприкінці свята вагітні отримали подарунки від партнерів та спонсорів проекту:

Талісмани вагітності, сумки для мам від Рівненської фабрики нетканних матеріалів, смачні подарунки від Щедрика, подарунки від Компанії Тигрес та косметика La Roche-Posay,подарунки від БейбіТекстиль та Олени Кузьмич та дитячого розважального центру Скайап, від Центру розвитку дитини Радік та Медичного центру Лафк Клінік.