На Рівненщині триває національно-патріотична гра «Сокіл» (ФОТО)

Напередодні ж відбулося урочисте відкриття гри. Від Рівненської обласної ради її учасників - а це 300 молодих людей - привітала Алла Черній, яка очолює постійну комісію з питань гуманітарної політики.

На базі КЗ Олександрійська мистецька школа-інтернат I-III ступенів Рівненської обласної ради намети розбили школярі з усієї Рівненщини. З гаслами - В єдності - сила! В силі - перемога! учні 16 закладів територіальних громад демонструватимуть знання українських військових традицій.

Гра Сокіл (Джура) заснована на традиціях козацького кола, вільного народного віче і є добровільним об'єднанням дітей у рій, сотню та курінь для спільного виконання завдань.

Упродовж семи днів юнаки та дівчата змагатимуться в конкурсах та іграх, основне завдання яких - фізичне та духовне виховання молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей.

На загальнодержавному рівні Сокіл (Джура) проводиться з 2009 року. А 2019-го набув чинності указ Президента України “Про Стратегію національно-патріотичного виховання”, після чого до цієї гри щороку долучається все більше учасників.

За інформацією Рівненської обласної ради.