Олександр Поліщук очолив у Рівненській ОДА новий департамент

У Рівненській ОДА розпочав роботу Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій.

Про це під час онлайн брифінгу повідомила заступник голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило Структурний підрозділ ОДА утворений шляхом перетворення управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю - у департамент. Він буде складатися із двох управлінь - цифрової трансформації та суспільних комунікацій. Департамент відповідатиме за реалізацію державної політики у сфері інформаційної діяльності та регіональної цифровізації.

Цифровий розвиток - це наш пріоритет сьогодні. Тому для нас важливо, аби кожен мешканець Рівненщини, незалежно від того, де він проживає, в селі чи в місті, відчув реальні зміни від цифровізації, - наголосила Іванна Смачило. - Ми будемо набирати людей для того, щоб впроваджувати цифрову трансформацію в усі галузі на Рівненщині та робити ці процеси разом з Міністерство цифрової трансформації України максимально відкритими.

Вже невдовзі в ОДА стартують перші конкурси в новий департамент.Очолив департамент Олександр Поліщук, який до цього керував управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.