Рівненська команда – сенсація виграла «Кубок майбутніх чемпіонів» (ФОТО)

Став відомий володар «Кубку майбутніх чемпіонів», за який змагалися команди з 32 шкіл Рівного. В змаганнях беруть участь учні п’ятих та молодших класів.

- Такі турніри дуже важливі, адже діти мають змогу пограти на справжньому футбольному полі та відчути смак перемоги. Коли вони виходять на поле, то одразу видно те, як у них горять очі. Тому батьки із задоволенням приводять своїх дітей на турнір.

Дуже неочікувано, що цього року до фіналу потрапила команда школи №10. Адже усі звикли, що кубок вигравали школи, в яких є спеціальні футбольні класи, але цього року інші школи нав'язали їм серйозну боротьбу, - розповів головний секретар змагань Микола Радько.

Загалом у фінал змагань вийшли діти з Рівненської ЗОШ №10 та гімназії Гармонія. До цього дві команди здобули по п'ять перемог.

Уже на першій хвилині матчу команда школи №10 відкрила рахунок. Після цього майже весь тайм їхні футболісти оборонялися.

Завдяки швидкому виходу з оборони в атаку на 10 хвилині другого тайму команда школи №10 забила другий гол та збільшила свою перевагу. Однак уже ближче до кінця другого тайму команда гімназії Гармонія відновила інтригу в матчі, зробивши рахунок 2:1.

Але злагоджена гра у захисті дітей зі школи №10 дозволила їм втримати перевагу, виграти матч та завоювати кубок.

Найкращим воротарем турніру став гравець з НВК Престиж Семен Хоменко.

Кращим захисником було визнано Дмитра Іскру з НВК Гармонія.

Нагороду кращого півзахисника вручили Андрію Карпуку з НВК Колегіум.

Кращим нападником визнано Олександра Покровського з Рівненської гуманітарної гімназії.

Кращим гравцем турніру став Артур Мартинюк із ЗОШ №10.

Нагороджували дітей засновники турніру спортивний журналіст, власник газети Рівне Вечірнє Микола Несенюк та меценат змагань Олександр Нестерук. Їм також допомагали голова обласної федерації футболу Олексій Хахльов, міський голова Олександр Третяк і тренер футбольного клубу Верес Юрій Вірт.

Приємною несподіванкою для дітей став приїзд футболістів команди рівненського Вереса, які також долучилися до нагородження чемпіонів.