Костопіль переходить на муніципальний транспорт: чи готове до такого Рівне? (ВІДЕО)

Костопіль повністю перейде на муніципальний транспорт. Тобто транспорт, який належить місту. Тут вже близько двох місяців курсує новий автобус. Інші поки очікують. Коли приїдуть усі замовлені автобуси, від приватних перевізників відмовляться. Адже вони неодноразово ставили ультиматуми та не завжди якісно виконували свою роботу.

Інші автобуси очікують отримати до жовтня, каже Давид Дідух. Новий траспорт взяли в лізинг і будуть виплачувати його вартість протягом двох років. Муніципальні автобуси - підпорядковані Костопількомунсервісу. Місцеві таку ідею підтримують.

Натомість у Рівному муніципальних автобусів поки немає, а брати їх в лізинг не готові. В місті працює комунальне підприємство Рівнеелектротранс, якому підпорядковані лише тролейбуси. Оновлення автопарку, зазвичай, відбувалося за кошти з міського бюджету.

Торік придбали 14 новин тролейбусів. А цього року міська влада коштів на оновлення тролейбусів не передбачила. Автобуси в місті належать лише приватним перевізникам. Дмитро Царук каже, їх намагаються стимулювати покращувати умови проїзду. Проте, як бачимо, більшість міських маршруток виглядають ось так.

Хоча є рівняни, які підтримують приватних перевізників.

Приватних автобусів у Рівному більше 250-ти. Оновити їх найближчим часом нереально. Хоча не обходиться без нарікань щодо графіку руху, умов перевезення і не тільки, розірвати договір - не вихід. Адже на маршрут не завжди знаходиться новий перевізник. Тож цього року рівнянам і далі доведеться користуватися тим транспортом, що є. Хоч і платити тепер доводиться на дві гривні більше.Читайте також: У Рівному пікетували працівники Будинку побуту