На Рівненщині назвали безпечні та небезпечні місця для купання

Напередодні купального сезону спеціалісти обласного лабораторного центру відібрали зразки води водойм місць відпочинку, які мають статус пляжів, а також в місцях стихійного купання населення.

Безпечними для купання, на час обстежень, були такі місця відпочинку:

с.Більська Воля, Володимирецького району, пляж бази відпочинку «Біле озеро»міський пляж м. Дубровицяозеро «Селянське» та міський пляж м. Сарни (р.Случ)с.Старики (р.Льва) Рокитнівського районум. Корець, місце стихійного купання на р.Корчик, район «Гребля»с. Вітковичі, с.Бистричі та с. Князівка Березнівського району ( 6 стихійних місць купання на р.Случ)с. Хрінники, пляж бази відпочинку «Маяк» на р.Стир

За результатами лабораторних досліджень невідповідність нормативам за мікробіологічними або хімічними показниками фіксувалась у водоймах місць відпочинку:

Млинів, громадський пляж, р.Іквам. Радивилів став «Молодіжний»м. Дубно (3 місця відпочинку на р.Іква та 2 ставки)Зарічне, місце відпочинку на р.Стирм.Корець, місце стихійного купання на р.Корчик, район «Замок»м. Костопіль (4 місця відпочинку на р.Замчисько)с.Воронки Володимирецького району, місце відпочинку на озеріводосховище смт Гощас.Орлівка Сарненського району, ставок «Орлівський кар’єр» м. Рівне, оз.Басів Кут

За результатами досліджень оз.Басів Кут не відповідає санітарним нормам за окремими санітарно-мікробіологічними показниками: у зразках води та піску виявлені цисти лямблій Giardia lamblia. Яєць і личинок гельмінтів, ооцист патогенних найпростіших не виявлено. За санітарно-хімічними показниками зразки води та піску відповідали гігієнічним вимогам.

Джерело: Горинь

На Рівненщині назвали безпечні та небезпечні місця для купання читайте більше на Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне.