Святослав Вакарчук привіз у Рівне «Оранжерею»

Захоплююче шоу Святослав Вакарчук подарував у четвер рівнянам. Співак відіграв два концерти у рамках концертного туру “Оранжерея”, який охопить 22 міста України. Вже відбулися концерти у Житомирі, Києві, Кременчуці, Львові, Кропивницькому.

Зірки виконували нові пісні та відомі композиції у Рівненському міському Будинку культури

- Якби не епідемія, можливо, я б не створив проекту ldquo;Оранжереяrdquo;, - повідомив Святослав Вакарчук рівнянам на концерті.

Глядачі не хотіли відпускати улюбленого співака зі сцени після концерту. І вінзаспівав ще декілька пісень на біс.

У соцмережах рівняни ділилися своїми враженнями від концерту. Відома краєзнавиця Галина Данильчук у Фейсбуці написала:

-Він просто говорить звуками музики!І всі з ним на одній хвилі!Славко зараз у Рівному!Славко! Браво! Дякуємо за вечір шаленого українського музичного драйву!Неймовірна сила музики і слова, яка об'єднала сцену і залу нашого МБК!

Ольга Стельмах, директорка МБК, сфотографувалась із зіркою та запитала у рівнян:

- А де була ваша душа цього вечора?

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, який також був на концерті, зізнався:

-Вакарчук однаково качає як стадіон, так і місцевий МБК. Душевний квартирник вийшов з класними музикантами!

Драйв та щастя після такого вечора!

Оранжерея - авторський проект Святослава Вакарчука, який був презентований 6 березня 2021 року. Це третій музичний проект Вакарчука поза межами Океану Ельзи (перші два - Вночі, 2008 та Брюссель, 2011), записаний як за участі окремих учасників ОЕ, так і запрошених музикантів й, вперше, вокалістки.

На каналі MEGOGO LIVE відбулася презентація проекту Оранжерея Святослава Вакарчука:

На фейсбук-сторінці Міського Будинку Культури / Рівне так прокоментували виступ співака у Рівному:

- Співаючи на колінах перед публікою, він здіймає глядачів на ноги в бурхливих оплесках. У його піснях така сила!!! А в очах завжди жовто-блакитні вогники... Як і незмінний прапор, який він притискає до грудей на кожному своєму виступі. Наш топовий, брендовий і такий свій... Учора Святослав Вакарчук говорив з усіма і з кожним, співав про кожного з нас і для кожного з незмінною сильною енергетикою два концерти поспіль. Оранжерея розквітала на сцені, мурахи бігали по тілу. Як це було - у фотозвіті Світлани Кравчук.