Рівненщина: Поліцейські охорони побували в дитячому центрі в Олександрії

Поліцейські охорони Рівненщини побували в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що в Олександрії Рівненського району. Це підшефний заклад поліцейських, в який вони часто навідуються.

Діти підготували святковий концерт, а поліцейські теж мали чим їх здивувати. Вони показали своє спорядження, спецзасоби, навчальну зброю, разом їздили на службових автомобілях, дали їм покористуватися гучномовцем, чим діти були дуже задоволені.

Завершилась зустріч святковим пікніком: діти разом із поліцейськими смажили сардельки, смакували овочами та фруктами, тортом, привезеними шефами. У неформальному спілкуванні цікавились професією поліцейського охорони.

Як розповів начальник Управління поліції охорони Рівненщини полковник Михайло Кононенко, вони допоможуть закладу в облаштуванні підлоги.

- Ми часто зустрічаємося з поліцейськими охорони, - каже директор центру в Олександрії Сергій Якобчук. - Щиро вдячний від імені всього колективу і вихованців закладу за їхню допомогу протягом багатьох років.

Надія МАСТЄРОВА,

речниця Управління поліції охорони у Рівненській області.

Фото автора.