У Рівному розірвали договір із недобросовісним виконавцем робіт

Учора на пленарному засіданні Рівненської міської ради виділили кошти на будівництво мережі зливної каналізації від вулиці Бульби Боровця до вулиці Виговського та коригування проектно-кошторисної документації.

Це одне з критичних місць Рівного, де постійно під час дощів люди страждали від підтоплень. Ще з минулого року цю проблему взялись вирішувати і будувати мережу зливної каналізації. Однак, виконавець робіт - Будівельна фірма Будреконструкція поставився безвідповідально до об'єкту, тож мешканці почали бити на сполох.

До нас почали звертатись люди розповідаючи про те, що виконавець робіт негативно віднісся до роботи. Це неправильно - роботи не повинні так бути виконані. Я дав доручення розірвати догорів із цим виконавцем і не заплатити кошти. Ми заощадили близько 200 тисяч гривень - їх не заплачено. Це урок для виконавців: ми хочемо показати, що не будемо закривати очі на неякісне виконання. Якщо виконавець отримав ці роботи, він має виконати їх сумлінно. Робити потрібно якісно. Тим більше, це кошти нашої громади, - прояснив ситуацію секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Після розірвання договору комунальники Рівного впорядкували територію, на якій почав просідати ґрунт, а також тимчасово облагородили для зручності мешканців. Невдовзі буде оголошено тендер і новий виконавець візьметься до роботи.