У Дубні школярі кілька днів нищили припарковане авто (ФОТО)

У квітні двоє підлітків з Дубна розтрощили приватне авто. Як повідомляє сайт 03656.com.ua, 11-річний Іван і 14-річний Максим зіпсували автівку так, що без ремонту навряд хтось захотів би її придбати чи користуватися.

Хлопці серед білого дня протягом кількох годин нищили чужий транспортний засіб в одному з центральних дворів, а їхні дії писала відеокамера. Спершу юнаки намагались завести двигун, допоки не сіла акумуляторна батарея. Після обшуку в машині в хід пішов балончик із фарбою, як результат - нецензурне слово на капоті та розмальований автомобіль. І ще через трохи стало ясно, що Іван із Максимом не просто хотіли покататись. Малолітні розпилили по авто вогнегасника, після чого викинули його; дослідили вміст під капотом, стрибали по транспортному засобі, зламали вмикачі поворотів, фар тощо. Все, що було в каністрах, пляшках - хлопці виливали, а тару, сміття викидали біля машини. Швидше всього, що час від часу хтось ходив неподалік, тому що шкідники втікали та повертались.

Всього цього виявилось мало. Близько через годину після зникнення юнаки повернулись до автівки. Іван почав бити ліхтарі, дзеркала, гайковим ключем лишати вм'ятини на поверхні. Максим таким же ключем випробовував на міцність скло. У лобове хлопці кинули цеглину, проте не зупинились - тріщини в склі били кулаками, кидали каміння, допоки крихке не розлетілось на куски. Здавалося б все на цьому закінчилось. Але ні.

Наступного дня Іван повернувся на місце розправи та не знайшовши, мабуть, як ще нашкодити, попри застереження друга, який показував камеру, ще кілька разів жбурнув у лобове скло цеглу.