У Рівному розглядають можливість будівництва заводу з переробки побутових відході

11 червня з робочим візитом до Рівного завітали представники ТОВ Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі в особі директора Ігоря Трушенка та його заступника Анатолія Скряги.

ТОВ Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі є українською філією німецької компанії Braun Industrial Technology GmbH, яка має практичний досвід реалізації більш ніж 350 проектів в галузі традиційної та альтернативної енергетики як авторизований партнер компаній Siemens AG та EnBW AG (Німеччина). У партнерстві з німецькою компанією WABIO компанія BIT GmbH на замовлення муніципалітетів країн Європейського Союзу спроєктувала та збудувала кілька десятків заводів з біогазовими електростанціями потужністю від 1,5 МВт до 20 МВт на годину.

Представники компанії Braun Industrial Technology GmbH сьогодні презентували програму співпраці у трьох напрямках:

будівництво заводу з переробки побутових відходів з отриманням біогазу;

будівництво заводу з виробництва твердого біопалива (пелети);

створення промислових плантацій для вирощування енергетичних культур.

Фінансування проєкту здійснюється за формулою 51/49, де 51% - кошти ТОВ Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі, а 49% - кошти територіальної громади.

Реалізація цього проєкту дозволить поліпшити екологічну ситуацію у територіальній громаді і прилеглих районах, підвищити рівень економічної та енергетичної незалежності громади, забезпечити додаткові надходження до бюджету громади і створити 50 нових робочих місць.

Рівненська міська рада