Розпочався ремонт Квасилівської амбулаторії

У соціальних мережах розголосу набуло питання ремонту Квасилівської амбулаторії, а також чутки про те, що функціонування амбулаторії в селищі може бути припинено. Для того, щоб не було зайвих питань:

Станом на 19 липня вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт покрівлі. До кінця місяця буде завершено проектно-кошторисну документацію по реконструкції будівлі амбулаторії з будівництвом пандусу, що є обов'язковою вимогою НСЗУ. Вся проектно-кошторисна документація проходить експертизу і тільки після цього можна переходити до виконання робіт!

Кошти на ремонт покрівлі та реконструкцію будівлі з бюджету розвитку міської ради вже виділено. То ж для початку ремонту дуже важливо дотриматися усіх юридичних процедур.

Амбулаторія не працює з 1 липня, тому що попереднє керівництво не зробило абсолютно нічого аби постанова Кабінету Міністрів №391 щодо доступності з 2018-ого року була виконана чи хоча б почала виконуватися.

Якби міська влада планувала закривати амбулаторію, то ми б не утримували штат лікарів та молодшого медичного персоналу, не розробляли б усі документи та не виділяли б кошти на ремонт, який відповідатиме усім нормам ДБН.

Квасилівчани тимчасово отримують медичну допомогу у ПМСД Центральний, а ми з свого боку, робимо все, щоб реконструкція амбулаторії якомога швидше була втілена у життя!

Олександр Третяк