У центрі Рівного хочуть обладнати платні парковки: де саме розташують майданчики

У Рівному хочуть зробити платні паркувальні майданчики. Данийпроєкт депутати Рівненської міської ради розглянуть на найближчій сесії.

Про це повідомляє Суспільне.

Зокрема, планують обладнати 32 майданчики, які вміщатимуть 945 автомобілів.

Коли всі люди скаржаться, що неможливо заїхати, то треба розуміти, що затор. Коли ти в ньому стоїш - ти і є затор. Тривалий час раніше проводилися огляди вулиць, де зараз вони є популярними. Чи люди скаржилися, що не можуть запаркуватися. Оглядалися, де найбільший попит, - коментує начальник управління транспорту Рівного Іван Фурлет.

Попередній перелік склали з 32-х парковок. На вулиці Шевченка вже нанесли розмітку синім кольором, який позначатиме платні місця. Розрахуватися за паркування можна буде карткою або за допомогою телефону. Вартість маркомісця поки не відома.

Місця для паркування обладнуватимуться знаком. Коли воно буде платне - знизу ще буде знак з копієчками. І будуть облаштовані місця для людей з інвалідністю - не менше 10% на кожному паркувальному лоті, - додає начальник управління транспорту.

Варто зайважити, що у місті Луцьк, де рівненські чиновники і запозичили ідею платних парковок, за годину використання паркомісця водії платять 10 гривень. Наявність чека на лобовому склі перевіряємуніципальна варта.