Головну дорогу в Зорі відремонтують до кінця літа (ФОТО)

На Рівненщині триває капітальний ремонт дорожнього покриття. Сьогодні голова ОДА Віталій Коваль з робочою поїздкою відвідав Дубенський та Рівненський райони. Між тим, очільник області проінспектував центральну дорогу в селі Зоря, яка веде до дитсадка та школи. Донедавна ділянка майже у 2 км була зруйнованою та аварійною. Нині автошлях капітально оновлюють в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Почув багато слів вдячності від місцевих жителів. Для них будівництво цієї дороги має велике значення, адже вона веде до важливих в громаді соціальних об’єктів.

Це хороший приклад синергії влади усіх рівнів, адже кошти спрямовані з бюджетів держави та громади. Загалом це понад 16 мільйонів гривень,– зазначив Віталій Коваль.

Наразі будівельники облаштовують тротуари. Після цього встановлять дорожні знаки та нанесуть розмітку. Роботи планують завершити в серпні.

Дорога стала широкою, повністю освітленою, з’явився острівок безпеки, - поділився враженнями голова Зорянської територіальної громади Михайло Олійник.

Капітальний ремонт цієї дороги дуже важливий для нашої громади. Завдяки співфінансуванню з державного бюджету ми змогли її відновити.

Загалом на Рівненщині цьогоріч, в рамках програми «Велике будівництво», планують відремонтувати майже 200 кілометрів доріг державного та місцевого значення.