В яких лікарнях Рівненщини оновили медичне обладнання (ФОТО)

На Рівненщині осучаснюють медичні заклади. Зокрема, в межах програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» в області не тільки оновлюють приміщення лікарень, але й закуповують нове обладнання.

Про це повідомила під час онлайн-брифінгу начальниця управління медичної допомоги департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА Олена Гандзюк.

– Йдеться про обласну клінічну лікарню, Сарненську та Рокитнівську ЦРЛ, де тепер розміщене нове приймальне відділення. ⠀

Так, загалом в лікарні області закуплено:

Березнівська ЦРЛ – комп’ютерний томограф, УЗД апарат, рентген апарат;Володмирецька ЦРЛ – комп’ютерний томограф, УЗД апарат;Рокитнівська ЦРЛ – рентген апарат, дефібрилятор, кардіомонітори, аналізатор крові та сечі;Рівненська обласна клінічна лікарня – комп’ютерний томограф, рентген апарат, УЗД апарат, дефібрилятор;Сарненська ЦРЛ – рентген апарат, УЗД апарат, комп’ютерний томограф;Дубенська ЦРЛ – комп’ютерний томограф, УЗД апарат, рентген апарат;Центральна міська лікарня Рівного – рентген апарат, УЗД апарат.

– Це високоякісна апаратура, яка допоможе вчасно та якісно діагностувати пацієнтів. Загалом з державного бюджету виділили понад 133 млн грн», – зазначила Олена Гандзюк.

Вона також зауважила, що за умовами співфінансування оновили апаратуру і за кошти місцевих бюджетів. Громади придбали аналізатори, дефібрилятори, кардіомонітори та функціональні ліжка.

Джерело: Радіо Трек

В яких лікарнях Рівненщини оновили медичне обладнання (ФОТО) читайте більше на Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне.