У Рівному може з’явитися унікальний завод з утилізації твердих побутових відходів

Питання поводження зі сміттям та його залишком - стратегічно важливе. Завдання стоїть в оптимізації процесів логістики, сортування, утилізації, запобігання шкідливим викидам, утилізації накопиченого сміття.

Сьогодні на запрошення Агенції розвитку Рівного наше місто відвідали представники ТОВ ІнтерРадіоЕкологія - партнери італіи?ської компанії Termomeccanica, що є одним з лідерів у виготовленні обладнання та впровадженні технологіи? переробки твердих побутових відходів в енергію на ринках Європеи?ського Союзу. Повідомляє пресслужба міськради Рівного.

Учасники зустрічі розглянули інвестиційний проект заводу з утилізаціі? твердих побутових відходів із виробництвом тепловоі? та електричноі? енергіі?, а також виготовленням базальтового волокна. Отримання саме останнього продукту гарантує досягнення привабливих техніко-економічних показників проекту та робить и?ого унікальним на ринку пропозиціи? технологіи? переробки твердих відходів в Украі?ні.

Загальна сума інвестицій - 80 млн євро, з яких італійські інвестори готові забезпечити у 100% розмірі, що знімає навантаження на місцевий бюджет та не потребує кредитування в фінансових установах.

- Запуск такого підприємства надає можливість в Рівному створити 150 нових робочий місць, можливість реалізації партнерської кампанії підтримки соціальних проектів для міста, підтримка та створення супроводжуючих бізнесів, що прямо-пропорційно наповнюватиме місцевий бюджет податками, - розповів про перспективи проекту міський голова Олександр Третяк.

У результаті зустрічі домовились, що партнери інвестора в найближчий період підготують детальні пропозиції можливої співпраці з містом Рівне, а також готові показати приклади функціонування таких заводів в Європейському Союзі.