Жителі Костополя скаржаться на незаконну вирубку лісу у Базальтівському лісництві (ВІДЕО)

Це відео зафільмували напередодні жителі сусідніх із Костополем сіл. Кажуть, що на території Базальтівського лісництва під виглядом санітарної рубки зрізають цілком здорові дерева.

Очевидцем цієї події став Олександр. Який проживає недалеко від лісу. І одного ранку вирішив, як і зазвичай там прогулятися. Побачене його шокувало.

Щоб переконатися в своїх припущеннях чоловік вирішив проконсультуватися з колишнім лісником Юрієм. Той в свою чергу підтвердив, що зрубана деревина таки здорова. Навівши приклад з життя.

Ба більше, коли він та ще декілька мешканців навколишніх сіл попросили працівників пред`явити усі необхідні документи для проведення рубки, на руки їх не отримали.

Втім, у Костопільському лісовому господарстві, запевняють, дозволи на проведення санітарної вирубки у них є. І крім пошкодженої шкідниками та поваленої вітром деревини жодної здорової не чіпають.

А люди, які кажуть, що працівники лісгоспу рубають здоровий ліс зводять на нього наклеп. Тим більше, пов`язує їх із крадієм деревини, справу якого розглядають наразі у поліції.

До слова, правоохоронці, які виїжджали у Базальтівське лісництво за викликом активістів, кримінальне провадження не відкривали. Адже складу злочину не побачили.

Проте, чи законні ці документи ще перевіряють. Адже санітарна рубка у лісництві триває й досі.Читайте також: Відійшли у тінь: чому на Рівненщині зменшився нелегальний видобуток бурштину?