Нові спортивні об’єкти на Рівненщині: що будують і коли завершать

Спортивний зал і два басейни планують добудувати цьогоріч на Рівненщині. Про це 19 липня розповів заступник директора Департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Василь Мельник в ефірі “Українського радіо”. У 2021-му також планують підвести електрику, воду й опалення до спорткомплексу на вулиці Макарова у Рівному.

У неділю, 18 липня, в Дубровиці відкрили спортивно-оздоровчий комплекс. Його будівництво тривало п’ять років, розповів Василь Мельник. запустили лише першу чергу.

“Згідно з проєктно-кошторисною документацією загальна вартість комплексу становить майже 88 мільйонів гривень. Проєкт передбачає не одну чергу будівництва, а чотири пускові комплекси”, – коментує він.

Окрім уже спорудженої великої зали для ігрових видів спорту, рингу для боксу, тренерських кімнат, у перспективі тут облаштують два футбольних поля з освітленням.

Один спортзал і два басейни цьогорічЗараз триває будівництво спортивного залу дитячо-юнацької школи у місті Здолбунів. Об’єкт готовий наполовину: збудована будівля, робітники облаштовують підлогу, проводять внутрішні інженерні мережі. Його загальна вартість становить майже 49 мільйонів гривень. Об'єкт планують закінчити до кінця цього року, – уточнив Василь Мельник.

У Костополі та Дубно продовжують будувати два басейни. Костопільський в перспективі прийматиме 40 людей за зміну. Як розповів чиновник, це буде сучасний басейн з усіма вимогами.

У Дубно реконструюють вже існуючий басейн. Будівельна готовність об’єкту – 48%, а другого – 62%. Василь Мельник сподівається, що їх здадуть до кінця року.

Спорткомплекс на МакароваЩодо спорткомплексу на Макарова, то цьогоріч його планують під'єднати до інженерних мереж.

“Це підведення електрики, забезпечення системи водопостачання, водовідведення і питання опалення об’єкту. Якщо зможемо реалізовувати ці мережі, тобто об’єкт буде “живий”, це дасть можливість у зимовий період проводити певні види робіт”, – пояснив заступник директора Департаменту Василь Мельник і додав, що будівельна готовність об’єкту – 43%.

Найближчим часом у Департаменті планують розробити проєктну документацію ще для трьох спортивних об’єктів. У місті Березне хочуть реконструювати два спортивні комплекси, а в Костополі збудувати гуртожиток для спортивного інтернату.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram