Міжнародна музична резиденція «ART JAZZ School 2021» запрошує на безкоштовне навчання

Міжнародний джазовий фестиваль ldquo;ART JAZZ rdquo; продовжує програму резиденцій і цього разу презентує нову освітню можливість для студентів вищих освітніх музичних закладів України з кафедр джазової музики, джазового вокалу та фольклорного співу та джазових музикантів, джазових вокалістів і фольклорних виконавців віком 17 - 30 років, що відчувають потребу в додатковій якісній освіті.

В серпні 2021 року в Рівному відбудеться міжнародна резиденція ldquo;ART JAZZ School 2021 rdquo; за участі 7 професійних викладачів з України, Польщі та Німеччини, топових представників джазової та фольклорної сцени, що мають відповідний міжнародний досвід викладання та виступів.

З 19 серпня по 28 серпня в освітній резиденції bdquo;ART JAZZ School 2021 rdquo; на базі Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету будуть діяти класи зі спеціальності:

● бас-гітара, труба, тромбон-саксофон, клавішні, барабани тощо;

● основи ритму в сучасному джазі для ударних інструментів;

взаємодія в ансамблі та основним напрямкам розвитку імпровізації;

● етно-джазовий вокал та композиція;

● курс вокальної імпровізації quot;Vocal summit quot;, велика революційна течія у світі вокалу, яку у 1983 році започаткували Bobby Mcferrin, Urszula Dudziakа, Jay Clayton, Bob Stoloff та Jeane Lee, що буде викладатися на теренах України вперше;

● курс ;Традиційний сольний та гуртовий поліський спів ;.

Щоденно протягом 4 годин кожна з секцій учасників резиденції буде займатися окремо, а на 4-годинних заняттях з так званого вокального та інструментального ;комбо ; учасники будуть співіснувати в одній музичній площині та опрацьовувати музичний матеріал.

Окрім цього викладачі освітньої резиденції запропонують учасникам такі авторські лекції та майстер-класи міжнародного рівня неформальної музичної освіти:

● quot;Основи ритму в сучасному джазі та гра в ансамблі rdquo;;

● ldquo;Прості та складні розміри, поліритмія rdquo;;

● quot;Використання гітарних педалей ефектів на духових інструментах у сучасній імпровізаційній музиці rdquo;

● ldquo;Карта світу у дзеркалі World Music rdquo;;

● ldquo;Бенд Менеджмент rdquo; - лайфхаки щодо організації, планування, та управління власним музичним проектом;

● ldquo;Технології успадкування етнокультурної спадщини Рівненського Полісся rdquo;;

● ldquo;Історія джазу та 5 джазових виконавців, які змінили джаз rdquo;.

Окрім освітньої складової, резиденція матиме і мистецьку частину у вигляді джем-сейшнів, етнічного івенту, концерту викладачів та спільного фінального музичного перформансу з використанням мультимедійних технологій на сцені міжнародного джазового фестивалю ldquo;ART JAZZ 2021 rdquo; в Рівному, де учасники резиденції презентують мистецький продукт, створений в ході освітньої резиденції.

Участь в програмі є безкоштовною. Потенційним учасникам потрібно до 30 липня 2021 року заповнити анкету і показати, що вони вміють - записати коротке відео. Його оцінять викладачі резиденції, які прийматимуть рішення, хто проходить до ldquo;ART JAZZ School 2021 rdquo;.

Більш того, учасникам компенсується проживання та обіди. Транспорт до/з Рівного та ПЛР-тест (за відсутності сертифіката вакцинації) є власним внеском учасника.Всі деталі резиденції шукайте на сайті

Заявка на участь - за посиланням.

Програма реалізовується завдяки підтримці Українського культурного фонду командою фестивалю ;ART JAZZ ;, та стане третьою щорічною навчальною резиденцією для музикантів в Рівному.